Velka noc Schlosshof

Čokoládovňa a Veľkonočné trhy na zámku Schlosshof
         
Miesto: Rakúsko             
Termín od - do: 19. 03. 2016   Spôsob dopravy: autobus
Počet dní: 1   Cena: 20 EUR
         

 


Jarná atmosféra, široká ponuka remesiel veľkonočného trhu, záhrady plné rozkvitnutých tulipánov a narcisov, to sú Veľkonočné trhy na zámku Schlosshof. Každoročne v marci zámok otvára svoje brány pre návštevníkov a pripravuje na Veľkonočných trhoch zaujímavé prehliadky, programy, tvorivé dielne pre deti a mnohé iné. Jarná prechádzka počas Veľkonočných trhov je príjemným zážitkom pre deti i dospelých. Inšpirujte sa Veľkonočnými nápadmi na Veľkonočných trhoch na zámku Schlosshof.

Okrem Veľkonočných trhov a prekrásnych záhrad si môžete prehliadnuť  aj Zámok Schlossshof z 18.st, postavený ako vidiecke sídlo a lovecký zámoček princa Eugena Savojského, jedného z najbohatších mužov svojej doby. Výsledkom je jedna z najkrajších stavieb európskeho baroka, ktorá  zapôsobila aj na samotnú Máriu Teréziu natoľko, že ju od dedičov Eugena Savojského získala a darovala svojmu manželovi. Zámok je dnes zariadený originálnym nábytkom a umeleckými predmetmi svojich niekdajších kniežacích majiteľov.

Ešte predtým, ako navštívime Veľkonočné trhy, prekrásne záhrady a nádherný barokový zámok sa zastavíme v obľúbenej čokoládovni Hauswirth. Po ochutnaní skvelých bonbónov a čokolád si môžete tie, ktoré Vám budú chutiť za výhodné ceny zakúpiť.

PROGRAM:

* Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, cesta autobusom do Rakúska

* Príchod do známej  čokoládovne - rodinnej firmy Hauswirth, prehliadneme si výrobňu čokolády, vypočujeme si výklad o výrobe v tejto malej fabrike a v miestnom obchodíku, kde môžete všetko ochutnať a kúpiť.

* Presun autobusom k zámku Schlosshof. Úvodná prehliadka so sprievodcom a ďalej voľný program v areáli zámku. Počas individuálneho programu si môžete prehliadnuť nádherný zámok, relaxovať v prekrásnych rozkvitnutých  záhradách a samozrejme inšpirovať sa na Veľkonočnom trhu, kde si môžete takisto niečo na pamiatku kúpiť.

* Odchod zo Schlosshofu v podvečerných hodinách, cesta na Slovensko. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

NÁSTUPNÁ TRASA: Nitra - Sereď - Trnava - Bratislava

V CENE: doprava klimatizovaným autobusom, služby sprievodcu, organizácia zájazdu, káva a čaj v autobuse grátis !

NEPOVINNÉ PRÍPLATKY: 1,70€ cestovné poistenie, 5€ miestenka, 5€ príplatok za nástup Sereď, Trnava

Vstupné na Veľkonočné trhy nie je v cene zájazdu, návšteva a ochutnávka v čokoládovni je gratis.

CENA: 20€

Sprievodkyňa: Elena PETEREINS-CÍGEROVÁ

TERMÍN: 19.3.2016


 

 


Vyplňte formulár pre nezáväznú objednávku:

Osobné údaje objednávateľa

Osobné údaje cestujúcich

Zadajte mená, priezviská a roky narodenia ďalších cestujúcich.