Miskolc

Veľká noc v kúpeľoch Miskolc
         
Miesto: Maďarsko             
Termín od - do: 25-28.3.2016   Spôsob dopravy: bus
Počet dní: 4   Cena: 180 EUR
         

 


Veľká noc a  relax  v nádhernom Miskolci a fascinujúcich termálnych kúpeľoch Miskolc Tapolca s kúpaním v podzemnom jazere Várhegy a Veľkonočný pondelok plný maďarského folklóru a delikates v Skanzene Szentendre. 

V Miskolci návštívime  štvrť Avas s  krásnym výhľadom na mesto a celú kotlinu až po Zemplínske a Tokajské vrchy, v minulosti bol slávnym ako centrum radovánok mesta, dnes známy hlavne množstvom 300-400 ročných vínnych pivníc. Ich pôvodne jednoduché stavby boli nahradené charakteristickými barokovými a klasicistickými vchodmi pivníc, ktoré vytvárajú jedinečnú atmosféru. Navštívíme Múzeum vín a vínnu reštauráciu s ochutnávkou vín. V centre mesta s početným námestiam s peknými terasmi, ktorému osobitý charakter dodáva centrom tečúca riečka Szinva navštívime tie najkrajšie atrakcie, námestia, či architektonické skvosty, okrem iného i 16m vysoký stenu s ikonami, ktorá je najväčšou v strednej Európe, prvé stále divadlo, unikátny drevený kostol a mnohé iné. Obe popoludnia návštevime známe  jaskynné kúpele. Vzduch v jaskynných kúpeľoch má mimoriadne priaznivé účinky na dýchacie cesty a zážitok z kúpania v teplej termálnej vode v jaskyni - nezabudnuteľný. Cestou na Sk sa zastavíme v Skanzene Szentendre, v ktorom sú počas Veľkonočného pondelka veľkonočné slávnosti, plné folklóru a maďarských špecialít.

 

Ubytovanie: 3* hotel s raňajkami, wifi, dostupné 2-lôžkové izby (možnosť prístelky pre dieťa), 4-lôžková rodinná izba pre 2 dosp. a 2 deti

V cene: 3x ubytovanie s raňajkami, doprava klimatizovaným autobusom, služby sprievodcu, organizácia zájazdu CK, poistenie insolventnosti CK. Káva, čaj, minerálka v autobuse grátis.

V cene nie je zahrnuté: 1,70/os. cestovné poistenie, 5€/os miestenka v autobuse, 5€/os práplatok za nástupné miesto Sereď, Trnava, 20 €/os ochutnávka vín. Vstupy nie je v cene zájazdu.

Doporučené vreckové na predpokladané vstupy vrátane kúpeľov na 2 dni: 20€/osoba

Termín: 25.-28.3.2016 ( Veľkonočný piatok - Veľkonočný pondelok)

Cena: 180€/osoba

 


Vyplňte formulár pre nezáväznú objednávku:

Osobné údaje objednávateľa

Osobné údaje cestujúcich

Zadajte mená, priezviská a roky narodenia ďalších cestujúcich.