Sinsheim - miesto nielen pre chlapov

Sinsheim 02 BrutusAreál múzea Sinsheim leží v tesnej blízkosti diaľnice medzi južnými nemeckými mestami Mannheim a Heilbronn. Od roku 1981, kedy otvorilo svoje brány verejnosti, získalo do svojej zbierky množstvo historických aj nových automobilov, motocyklov, lietadiel a iných dopravných prostriedkov.

Poklad na dne mora

Minco v moriNajväčší nález zlatých mincí v histórii štátu Izrael vyzdvihli potápači z dna mora neďaleko prístavu Caesarea. Asi 2000 mincí z obdobia Fátimovcov má hmotnosť deväť kilogramov. Ich hodnota je však nevyčísliteľná.

Krásy Dubaja

Dubaj 01O bohatstve krajín bohatých na ropu nikto nepochybuje. Jedinečný príklad ich možností, nájdeme napríklad v Dubaji. Pozrite si video, ktoré krásy tohto moderného mesta dokonale zobrazuje.

Deň detí s Life Travel

Čo takto dopriať svojim detičkám a sebe parádny darček na MDD. A pokiaľ už máte nastávajúci víkend naplánovaný, inšpirujte sa a skúste iný termín. Vyberte si jeden z našich tipov na výlet a nechajte pred očami Vašich detí ožiť fascinujúci svet zvierat.

Dych púšte

Nádherné umelecké dielo v egyptskej púšti, ktoré svoje čaro ukáže z vtáčej perspektívy.

V rytme Samby

Karneval v brazílskom Rio de Janeiro patrí medzi najväčšie, najznámejšie a predovšetkým najokázalejšie akcie svojho druhu na svete. V priebehu niekoľkých storočí sa z pohanského zvyku stala udalosť plná spevu, tanca a nespútanej zábavy.

Rozprávkové Plitvice

Národný park Plitvické jazerá patrí medzi najvýznamnejšie parky v Chorvátsku a jeho výnimočnosť ocenil aj zvyšok sveta, keď bol park v roku 1979 zaradený na zoznam Svetového dedičstva UNESCO.